פרסומים

Spiritual Awakening Signs Symptoms Details YouTube

הצצה לתהליך הליווי הרוחני באמצעות קעקועים

  הולוגרית  שיר לוי מדברת על תהליך הליווי הרוחני באמצעות קעקועים על גיאומטריה מקודשת, על משמעות הקעקועים שלה, על התהליך הרוחני שלייוה בחירת כל קעקוע ואפילו מדברת על כאב שבכל אחד ... קרא עוד»

yasmine

ראיון עם יסמין ברדיו תל-אביב

הקשיבו לראיון שאודי סגל ודני סידס ערכו ליסמין ברגנר ברדיו תל-אביב

yasmine-365

אף מילה על כאב

אני זוכרת איך ריחמתי על הנערים ונערות האלה שצריכים לסבול את הכאב הנוראי, אבל אז הסתכלתי על האנשים שהיו סביבי בלימודים, כמעט לכולם היה קעקוע איפשהו, וההקבלה הדהדה.. אגב, לא ... קרא עוד»

yasmin_jud-moskowitz

נשים על העור

תחום הקעקועים, שהופקע מהטקסים הדתיים רוחניים שאפיינו אותו בימי ראשית האנושות לטובת מעמד, אופנה ואומנות – חווה היום פריחה נשית משמחת. נכון, הן כבר לא נחשבות חתרניות, אמניות הקעקועים, אבל ... קרא עוד»

khkhkhh

קעקועים לדמותינו

על אף האיסור עליו ביהדות ותדמיתו בעבר כסממן של תרבות שוליים, נהפך הקעקוע במרוצת השנים למראה שגרתי ברחוב הישראלי החילוני. בתוך ערב רב של איורים, סמלים ומילים שאנשים בוחרים לחרוטעל עורם, ... קרא עוד»

IMG_0088

על השינוי התדמיתי שעובר תחום הקעקועים בישראל

יסמין ברגנר מתארחת באולפן של רשות השידור ומדברת על השנוי התדמיתי שעובר תחום הקעקוע בישראל  

yasmine-xnet

נערה עם אקדח קעקוע: המקעקעות הישראליות שמציירות לכם על הגוף

מה היו הבקשות הכי הזויות שקיבלו מלקוחות? (ציור של ורד במקום פטמה), למי מהן יש LIKE על היד? ואיך הן משלבות בעבודה את האמנות שלהן? נשים מקעקעות, קווים לדמותן לכתבה המלאה ... קרא עוד»

yasmine-subskin

קעקוע הוא כמו בן זוג

יסמין ברגנר עסקה כל חייה באמנות, אך רק לאחר שנתיים של מגורים בהודו הבינה שמה שהיא באמת רוצה לעשות הוא לרפא אחרים בעזרת הקעקוע. היום לאחר שפתחה סטודיו קעקועים משל ... קרא עוד»

27060044.JPG

קעקוע לכל אחד

אם פעם הם נחשבו לאופנת שוליים של עבריינים ומלחים, עכשיו הקעקועים הם כבר סמל סטטוס. אצל המקעקעים המובילים נדרשת אפילו המתנה שלחודשיים־שלושה. כנס מיוחד שנפתח היום בתל־אביב יוצא למסע בעקבות תרבות ... קרא עוד»