איזה כיף שהגעתםן

אני יסמין ברגנר ואשמח להיות המקעקעת הקהילתית שלך!

מה זה בדיוק מקעקעת קהילתית?

הקהילה שאני משייכת עצמי אליה, היא קהילה של א.נשים המעונייניםות בהתפתחות, בהעצמה וחקירה רוחנית. א.נשים השואפיםות להיטיב עם עצמםן ועם סביבתםן, באופן מודע ואחראי לחייהםן. הקהילה שלי זוהי קהילה צומחת: אוניברסלית, הומניסטית ואקולוגית אשר צועדת עקב בצד אגודל לקראת אנושות מודעת יותר, בין השאר באמצעות ההבנה של המדע הקרוי גיאומטריה מקודשת. שבאמצעותו ניתן להבין טוב יותר את העולם שסביבנו, את הזולת ואת העצמי, להעלות את התדר וליצור קסמים בחיינו למען קיום מוגשם ומאושר.

בעשור וחצי האחרון פיתחתי שיטה שאני קוראת לה ליווי רוחני באמצעות קעקועים©.

האם חשבת פעם על כך שקעקוע הוא "לכל החיים" וראוי שיהיה מחובר לערכים ולמהות הפנימית שלך?

האם ידעת שניתן לשלב בין יצירת קעקוע לבין תהליך התפתחות אישית?

האם תסכימ/י שקעקוע הוא קמע של העצמה, שהרצון בו מגיע בזמן מדוייק עבורך?

אם ענית כן על השאלות, אז אני מזמינה אותך באהבה לפגישת ייעוץ בה נבין כיצד הצורך העכשווי בקעקוע קשור לחיים האישיים שלך כאן ועכשיו, ומה היית רוצה לקבל ממנו כקמע של העצמה לחיים.

מדובר בתהליך עיצוב וקעקוע אישי ומעמיק שהוא למעשה טכס מעבר וחניכה אישי. במהלכו נחקור את המקורות מהם נקבל השראה ואולי גם נלמד גיאומטריה מקודשת ככל שזה רלוונטי לקעקוע שנעצב ונבין את משמעותו. 

כמו המקעקעות השמאניות מאות ואלפי שנה לפני… גם אני מאמינה כי קעקוע הוא חפץ של עוצמה. כלי להעצמה אישית והגדרת זהות אישית קולקטיבית.

ההתמחות שלי משלבת קעקועים שבטיים, אמנות עתיקה, Dot Work, וגיאומטריה מקודשת. בתחילת דרכי פתח בפני הקעקוע הפולינזי  צוהר לעולם ומלואו, אשר בתורו פתח לי שער לעולם המדהים של הגיאומטריה המקודשת (Sacred Geometry). גיאומטריה מקודשת היא שפה אוניברסלית, תבניות – העל הגלומות בכל דבר שקיים בעולם. טבע, ביולוגיה, גוף האדם ועצמים אסטרונומיים, כולם בנויים מאותן תבניות. זהו המקום שבו אמנות ומתמטיקה נפגשים, ובו האמן הוא מדען.

במהלך השנים אני חוקרת באופן עצמאי היסטוריה ואנתרופולוגיה של קעקוע ברחבי העולם, מורה ותלמידה נצחית של גיאומטריה מקודשת.  עבורי אמנות הקעקוע היא ערוץ מדהים להפוך את גופינו ליצירת אמנות בתהליך נצחי של התהוות: "תודעתי היא אוצר, גופי הוא מקדש" – כלי של הרחבת תודעה.

קצת על עצמי… אמנית רב – תחומית ומקעקעת. ברבות השנים למדתי אמנות בבצלאל וטיפול באמנות באוניברסיטת לסלי קולג’. לקעקע למדתי מעמליה זנד AKA “הדובה הגדולה”, מחלוצות הקעקוע בארץ. אני אוהבת לרשום, לפסל ולגלף בעץ. לעשות פרפורמנס, לקעקע ולכתוב על תחומי אמנות וקעקוע שונים. אני גם אמא לזוהר, בת 19.

ליאונרדו דה וינצ’י ואחריםות לימדו אותנו כי האדם הוא סרגל מדידה של היקום. כמה דוגמאות בסיסיות לגיאומטריה מקודשת בטבע, ובביולוגיה הם ספירלת פיבונצ’י (הקרויה גם חתך הזהב) , המספר פיי, חמשת הגופים האפלטוניים, הטורוס ותבנית פרח החיים.

כמלווה רוחנית באמצעות קעקוע ומורה לגיאומטריה מקודשת, זו שליחות עבורי לעביר את הידע הזה הלאה למתקעקעיםות ולתלמידיםות שלי, כי זהו גוף ידע וארגז כלים מרפא, מאזן ומעצים WELLBEING. אם תשאלו את עצמכם כיצד רעיונות מופשטים כאלו יכולים להיות קשורים לחיי היומיום…אז יש לי הרבה מה להגיד בנושא.

באתר שלי תוכלו לראות, מלבד יצירות קעקוע מקוריות, גם מאמרים שכתבתי על גיאומטריה מקודשת, על תרבות הקעקועים. תוכלו לראות גם את גוף עבודות האמנות שלי ותיעודים של תערוכות אמנות שאצרתי.

סוף סוף יש לי בית שמאגד את כל העשייה שלי וזה לא מובן מאליו. אני מודה לסטודיו שקד על בניית הבית המהמם הזה בכשרון ענק. 

תרגישו חופשייםות לשתף, להגיב, וכמובן…! ליצור איתי קשר כדי לעצב לכם קעקוע מהמם וייחודי שמדבר את הנשמה שלך ואל הנשמה שלך.

באהבה

יסמין

0546558883